Informace k zápisu

Jak se přihlásit do programu LEAP After-School English ZŠ Drtinova 

Pokud Vaše dítě do programu nedochází a máte zájem jej na příští školní rok přihlásit, kontaktujte prosím ředitelku programu paní Deannu Barešovou na dbaresova@gmail.com nebo na tel. čísle 608 238 133. Počet volných míst je omezen. Děti budou přijímány podle toho, kdo se dříve přihlásí. V případě jakýchkoliv dotazů, případně zájmu o shlédnutí ukázkové hodiny, kontaktujte taktéž paní ředitelku.

Prosím, vezměte na vědomí, že přihlášky musí být podány ještě před začátkem nového školního roku a že v průběhu školního roku už nové děti nepřijímáme.

Pokud Vaše dítě do programu LEAP After-School English ZŠ Drtinova (LEAP AE ZŠ Drtinova) již dochází, dostanete začátkem května formulář pro potvrzení pokračování v účasti v programu LEAP AE ZŠ Drtinova v příštím školním roce. Studenti, kteří jsou již součástí programu LEAP AE ZŠ Drtinova, mají samozřejmě místo na příští rok garantováno.

Nastoupí-li Vaše dítě nově do ZŠ Drtinova, kontaktujte prosím paní Deannu Barešovou. Od ní získáte informace jakým způsobem a kdy se do programu přihlásit. Opět platí, že přihlášky musí být podány ještě před začátkem nového školního roku.

Cena za jednu hodinu v délce trvání 45 minut činí 150,- Kč. Děti mají výuku v jednom dvouhodinovém bloku (2x45min) týdně.

 


TOPlist

aktualizováno: 15.01.2021 23:43:58