Archive 2021-22 LEAP AE ZŠ Jarov

 

winkLEAP tým přeje všem krásné letní prázdniny plné pohody a odpočinku a těšíme se na shledání v novém školním roce!

LEAP výuka začne v týdnu od 12. září 2022.
 


Good luck 5th graders!

 

English Summer Camp Recommendation


 

Milí rodiče,


rádi bychom Vás informovali, že v týdnu od 16. května od nás obdržíte email s pravděpodobným rozvrhem na školní rok 2022-23 a s žádostí o vyjádření, zda Vaše dítě bude LEAP program navštěvovat i nadále.


Váš LEAP tým

Cambridge Young Learners English Exams 2022 - Starters/Movers/Flyers

Vážení rodiče žáků třetích až pátých tříd,

jak jistě víte, ZŠ Jarov patří mezi Cambridgeské školy a LEAP CZ již mnoho let organizuje na její půdě zkoušky Cambridge Young Learners (CYLE). V roce 2017 jsme dokonce obdrželi ocenění jako nejlepší přípravné centrum pro Cambridgeské zkoušky v České republice, na což jsme hrdí.

Ti z Vás, kteří zkoušky neznají, se o nich mohou více dočíst na našich webových stránkách.

- Nevíte-li, jakou zkoušku by mělo Vaše dítě skládat, obraťte se, prosím, na mě a já Vám s výběrem zkoušky ráda pomohu. Obecně žáci třetích tříd skládají zkoušku Starters, čtvrtých tříd zkoušku Movers a pátých tříd zkoušku Flyers. Pokud je ale Vaše dítě pokročilejší, může být připraveno skládat zkoušku vyšší úrovně. Děti, které skládaly zkoušky v průběhu listopadu 2021, budou skládat zkoušku další (vyšší) úrovně.

- Cena zkoušky Starters/Movers/Flyers činí v současné době 1 650,- Kč.

-Máte-li zájem přihlásit své dítě ke zkoušce, zašlete mi, prosím, email (dbaresova@gmail.com) a to do 1. dubna. V něm, prosím, uveďte jméno a příjmení Vašeho dítěte, datum narození, třídu a jakou zkoušku bude skládat. Jakmile od Vás obdržím přihlášku, zašlu Vám informace o platbě.

- Stejně jako na podzim či v předchozích letech plánuji pořádat i doplňující přípravné kurzy ke zkouškám. Kurzy se budou konat vždy v pátek v naší škole a to následovně: Starters od 14:40 do 15:40 hodin, Movers od 13:30 do 14:30 hodin a Flyers od 14:00 do 15:00 hodin. Kurzy začnou 8. dubna a skončí 27. května (celkem proběhne 6 lekcí, dne 15.4. a 20.5. se kurzy konat nebudou). Cena jedné lekce v délce trvání 60 minut je 200,- Kč, což celkem činí 1 200,- Kč. Na tyto doplňující přípravné kurzy se opět můžete přihlásit emailem (dbaresova@gmail.com) a to do 1. dubna. V emailu, prosím, uveďte jméno a příjmení Vašeho dítěte, třídu a kurz, o který máte zájem. Jakmile od Vás obdržím přihlášku, zašlu Vám informace o platbě. K uskutečnění každého z kurzů potřebuji minimálně šest zájemců.

- Zkoušky CYLE se budou konat v pátek 3. června 2022 v ZŠ Jarov. Vše ve škole zorganizuji společně s českými vyučujícími angličtiny, takže se o nic nebudete muset starat.

To je v současné době ke zkouškám vše. Máte-li jakékoliv další dotazy, neváhejte, prosím, a kontaktujte mě. S radostí Vám odpovím.

Se srdečným pozdravem,

Deanna Barešová
ředitelka programu
 

“Zkoušky Cambridge English: Young Learners jsou určeny žákům prvního a druhého stupně základních škol. Zkoušky umožňují hravou a motivační formou získávat zkušenost a pomáhají v osvojení anglického jazyka. Testy spolehlivě měří dovednosti žáků ve všech částech – v poslechu, psaní i mluveném projevu. Jsou vyvinuty tak, aby testování poskytovalo současně i zábavu - děti při testech získávají „erby“, které jsou odměnou za jejich dovednosti. Testování je koncipováno s ohledem na současné trendy jakož i stupně kognitivního vývoje dítěte a jeho znalosti rodného jazyka. Hlavním přínosem je podpora rozvoje dítěte, získávání prvních zkušeností se zkouškami, které mají pozitivní vliv a motivují dítě v učení cizího jazyka.” - z webových stránek British Council


Zápis žáků budoucích 1. tříd

Zahajujeme zápis do LEAP programu na školní rok 2022/23. Bližší informace pro nové žáky naleznete ZDE.

Zápis žáků budoucích 1. tříd

Zahajujeme zápis do LEAP programu na školní rok 2022/23. Bližší informace pro nové žáky naleznete ZDE.

 

Informace pro rodiče stávajících žáků

Tento týden jsme zahájili 2. pololetí. Naši vyučující v současné době pracují na hodnoceních Vašich dětí za 1. pololetí, která Vám zašleme emailem zhruba v polovině února.

LEAP tým

26. ledna

enlightenedVážení rodiče,

ve dnech vyhlášení ředitelského volna na ZŠ Jarov, tj. ve čtvrtek 27. ledna a v pátek 28. ledna, bude LEAP výuka probíhat online (v obvyklých časech). Další informace k výuce včetně odkazu k připojení obdržíte emailem od LEAP vyučujících Vašich dětí.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

LEAP tým


Vážení rodiče, přejeme Vám šťastný nový rok!

V současné době připravujeme kalkulaci kurzovného na 2. pololetí, kterou obdržíte přibližně v polovině ledna. V měsíci únoru Vám pak zašleme emailem hodnocení Vašeho dítěte za první pololetí. 

Váš LEAP tým

Milí rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že LEAP výuka bude probíhat do středy 22. prosince včetně. Poté následují vánoční prázdniny a s dětmi se opět sejdeme v pondělí 3. ledna
 
Dovolte nám popřát Vám všem v této složité době klidné prožití adventního času i nadcházejících vánočních svátků a do nového roku 2022 mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.
 
Váš LEAP tým
 

Milí rodiče,

možná jste si všimli, že naše skupiny mají nové obrázky maskotů. Jejich autorkou je Jana Hrubešová, které tímto moc děkujeme!

 

 

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás moc poprosit a připomenout vám, abyste v souladu s dokumentem LEAP Family Compact a s informacemi v naší předchozí emailové korespondenci případnou nepřítomnost vašich dětí omlouvali předem jejich vyučujícím (emailem, SMS zprávou). Je to nejen z důvodu bezpečnosti vašich dětí, ale také kvůli plánování a přípravě hodin vyučujícími. V pondělí (27.9) nám na hodinách chybělo větší množství dětí a i když někteří z vás nám své děti omluvili, mnoho jich omluveno nebylo. Došlo tak k situaci, kdy v několika skupinách byla polovina žáků a v jedné skupině dokonce jen jeden žák, aniž by to vyučující předem věděli.

Děkujeme za pochopení.

LEAP tým  

 

 


Vážení rodiče, milí žáci!

Rádi bychom Vás informovali, že výuka LEAP začíná v týdnu od 13. září.  Veškeré informace potřebné před jejím zahájením obdržíte prostřednictvím emailu ještě před začátkem nového školního roku.

Už se na všechny žáky moc těšíme!

Váš LEAP tým

 
 Kluby se budou konat v budově ZŠ Jarov od 16:00 do 17:00 hodin a plánuji, že začnou v týdnu od 4. října. Jsou určeny pro děti 1. – 5. tříd různé jazykové úrovně. Cena za jednu lekci v délce trvání 60 minut činí 120,- Kč a platba se provádí na začátku každého pololetí.

Pro více informací o klubech klikněte zde.
 
V případě zájmu kontaktujte, prosím, emailem paní Deannu Barešovou na dbaresova@gmail.com a to nejpozději do 15. září

aktualizováno: 25.03.2023 00:07:11