Archiv 2015-16 DRTINOVA

PŘEJEME VÁM VŠEM PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ PRÁZDNIN!


Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

LEAP After-School English program se zaměřuje na výuku anglického jazyka žáků 1. a 2. stupně základní školy.  Žáci mají výuku anglického jazyka v jednom dvouhodinovém bloku týdně (2x45min) ve skupinách s maximálním počtem 12 žáků. Hodiny výuky jsou vedené rodilým mluvčím spolu s českým asistentem (1.-5. třída) a pouze rodilým mluvčím (6. – 9. třída). Jedná se o komplexní program, který děti mimo jiné systematicky připravuje na složení jednotlivých cambridgeských zkoušek. Zkoušky se postupně skládají od 3. do 9. třídy a nejsou povinné.

Pokud máte zájem své dítě přihlásit, zašlete prosím email ředitelce programu Deanně Barešové (dbaresova@yahoo.com). Paní Barešová se také osobně dostaví na třídní schůzky, dne 21.6., aby zodpověděla Vaše dotazy. Den třídních schůzek je nejzazším termínem, kdy se děti mohou do programu zapsat.

Se srdečným pozdravem,
Deanna Barešová
ředitelka programu
 

LEAP AFTER-SCHOOL ENGLISH V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍRÁ NOVÉ STUDENTY Z 1. - 9. TŘÍD PRO ŠKOLNÍ ROK 2016 - 17.

Pokud Vaše dítě do programu nedochází a máte zájem jej na příští školní rok přihlásit, kontaktujte prosím ředitelku programu paní Deannu Barešovou na dbaresova@yahoo.com nebo na tel. čísle 608 238 133, a to nejpozději do 15. května 2016. Počet volných míst je omezen. Děti budou přijímány podle toho, kdo se dříve přihlásí. V případě jakýchkoliv dotazů, případně zájmu o shlédnutí ukázkové hodiny, kontaktujte taktéž paní ředitelku.

Pokud Vaše dítě do programu LEAP již dochází, dostanete začátkem května formulář pro potvrzení pokračování v účasti v programu LEAP ve školním roce 2016-17. Studenti, kteří jsou již součástí programu LEAP, mají samozřejmě místo na příští rok garantováno.

Prosím, vezměte na vědomí, že přihlášky musí být podány ještě před začátkem nového školního roku a že v průběhu školního roku už nové děti nepřijímáme.

LEAP AFTER-SCHOOL ENGLISH v současné době nabírá nové studenty z 1. - 9. tříd pro školní rok 2016 - 17.

Pokud Vaše dítě do programu nedochází a máte zájem jej na příští školní rok přihlásit, kontaktujte prosím ředitelku programu paní Deannu Barešovou na dbaresova@yahoo.com nebo na tel. čísle 608 238 133, a to nejpozději do 15. května 2016. Počet volných míst je omezen. Děti budou přijímány podle toho, kdo se dříve přihlásí. V případě jakýchkoliv dotazů, případně zájmu o shlédnutí ukázkové hodiny, kontaktujte taktéž paní ředitelku.

Pokud Vaše dítě do programu LEAP již dochází, dostanete začátkem května email pro potvrzení pokračování v účasti v programu LEAP ve školním roce 2016-17. Studenti, kteří jsou již součástí  programu LEAP, mají samozřejmě místo na příští rok garantováno.
 


Cambridgeské zkoušky 2016!
(YLE-Starters, Movers, Flyers a KET/PET for Schools)


Veletrh knih nakladatelství Usborne 
čtvrtek 14. dubna od 11:30 do 19:00

Vážení rodiče,

s radostí bychom Vám chtěli oznámit, že ve čtvrtek 14. dubna od 11:30 do 19:00 budeme v ZŠ Drtinova organizovat již druhý veletrh knih nakladatelství Usborne. Při konání minulého veletrhu mnoha z Vás navrhovalo, aby se veletrh konal v čase, kdy se na knihy budou moci podívat i samy děti (případně si je i zakoupit), a tak veletrh začne již v 11:30 a děti tak budou mít možnost si knihy po skončení výuky prohlédnout a zakoupit. Nezapomeňte tedy dětem dát nějaké kapesné, aby si knihy mohly koupit přímo na místě. Pokud ale nechcete dětem dávat finanční obnos, může si Vaše dítě knihu vybrat a poprosit nás, abychom ji "dali na stranu". Až pak večer půjdete na třídní schůzky, můžete se u nás zastavit, knihy si vyzvednout a zaplatit. Veletrh se bude konat po celé odpoledne i během konání třídních schůzek (až do 19:00), tak doufám, že každý z Vás bude mít možnost se u nás zastavit a knihy si prohlédnout.
Moc se na Vás všechny těšíme!


JEŠTĚ NEJSTE ROZHODNUTI NA JAKÝ TÁBOR POJEDOU VAŠE DĚTI?

Ještě nejste rozhodnuti na jaký tábor pojedou vaše děti?

Ještě nejste rozhodnuti na jaký tábor pojedou vaše děti?

Happy New Year 2016!

Health, Happiness and Success (in learning English!)

-The LEAP Team

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book.
 


 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016
vám přeje LEAP team

 

 

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book.

23.11.2015 USBORNE 

Veletrh knih nakladatelství Usborne byl velice úspěšný! Pro ty z Vás, kteří neměli možnost na veletrh přijít a zakoupit knihy nebo kteří by si chtěli další knihy ještě přikoupit, prodlužujeme možnost objednání a nákupu knih až do 3. prosince. Žáci navštěvující 1.-5.třídu dostanou od svých LEAP vyučujících angličtiny v tomto týdnu leták a objednávkový formulář se všemi instrukcemi. Rodiče starších žáků navštěvující 6.-9.třídu podívejte se, prosím, na tyto webové stránky, na nichž si můžete knihy on-line objednat a to do 3. prosince. Pokud bude mít jakékoli dotazy, kontaktujte, prosím, paní Deannu Barešovou (608 238 133, dbaresova@yahoo.com).

   


USBORNE BOOK FAIR 19.11.2015

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book.


usborne book fair 19.11.2015

Děkuji všem rodičům, kteří se dne 14. září zúčastnili našeho setkání. Pokud jste se na setkání nemohli dostavit, zde je prezentace o cambridgeských zkouškách. Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte prosím a kontaktujte mě.


Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book.


RODIČOVSKÁ SCHŮZKA 14.9.2015

Vítejte v novém školním roce 2015-2016 v programu LEAP After-School English! Výuka začíná 15. září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny rodiče dětí přihlášených do programu LEAP After-School English (1. - 9. třídy) na úvodní rodičovské setkání, kde budou detailně seznámeni s programem LEAP, setkají se s týmem našich vyučujících a vyslechnou si prezentaci o cambridgeských zkouškách.

Přijďte a pomozte nám tak v novém školním roce odstartovat program LEAP.

Těšíme se na vás!

Kdy: v ponděli 14. září  od 17:30

Kde: jídelna ZŠ Drtinova


aktualizováno: 25.03.2023 00:07:11