Aktuálně ZŠ Jarov

Vážení rodiče, přejeme Vám šťastný nový rok!

V současné době připravujeme kalkulaci kurzovného na 2. pololetí, kterou obdržíte přibližně v polovině ledna. V měsíci únoru Vám pak zašleme emailem hodnocení Vašeho dítěte za první pololetí. 

Váš LEAP tým

Milí rodiče,

rádi bychom Vás informovali, že LEAP výuka bude probíhat do středy 22. prosince včetně. Poté následují vánoční prázdniny a s dětmi se opět sejdeme v pondělí 3. ledna
 
Dovolte nám popřát Vám všem v této složité době klidné prožití adventního času i nadcházejících vánočních svátků a do nového roku 2022 mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti.
 
Váš LEAP tým
 

Milí rodiče,

možná jste si všimli, že naše skupiny mají nové obrázky maskotů. Jejich autorkou je Jana Hrubešová, které tímto moc děkujeme!

 

 

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás moc poprosit a připomenout vám, abyste v souladu s dokumentem LEAP Family Compact a s informacemi v naší předchozí emailové korespondenci případnou nepřítomnost vašich dětí omlouvali předem jejich vyučujícím (emailem, SMS zprávou). Je to nejen z důvodu bezpečnosti vašich dětí, ale také kvůli plánování a přípravě hodin vyučujícími. V pondělí (27.9) nám na hodinách chybělo větší množství dětí a i když někteří z vás nám své děti omluvili, mnoho jich omluveno nebylo. Došlo tak k situaci, kdy v několika skupinách byla polovina žáků a v jedné skupině dokonce jen jeden žák, aniž by to vyučující předem věděli.

Děkujeme za pochopení.

LEAP tým  

 

 


Vážení rodiče, milí žáci!

Rádi bychom Vás informovali, že výuka LEAP začíná v týdnu od 13. září.  Veškeré informace potřebné před jejím zahájením obdržíte prostřednictvím emailu ještě před začátkem nového školního roku.

Už se na všechny žáky moc těšíme!

Váš LEAP tým

 
 Kluby se budou konat v budově ZŠ Jarov od 16:00 do 17:00 hodin a plánuji, že začnou v týdnu od 4. října. Jsou určeny pro děti 1. – 5. tříd různé jazykové úrovně. Cena za jednu lekci v délce trvání 60 minut činí 120,- Kč a platba se provádí na začátku každého pololetí.

Pro více informací o klubech klikněte zde.
 
V případě zájmu kontaktujte, prosím, emailem paní Deannu Barešovou na dbaresova@gmail.com a to nejpozději do 15. září

aktualizováno: 20.01.2022 23:52:05