4th grade 3 Drtinova


Vyučující:

Joscelyn Evener

tel.: +420 608 228 488
email: joscelynevener1996@gmail.com


Asistent/ka:

Zuzana Hanilcová

tel.: +420 732 519 221 
email: zuzanahanilcova@seznam.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2021-2022!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

ZÁŘÍ

23.9.

  • Portfolio: What are you good at? I am good at swimming, running, cooking....
  • Bookwork Unit 1: A/6 poslechové cvičení, nasledující cvičení B/6 (práce ve dvojicích)
  • Game: pantomima - I am good at..... (slovní zásoba viz A/6). Děti také ve dvojících vyplňovaly dotazník v celých větách. (What's your name? How old are you? What are you good at? a další).
  • Homework: E/7, odevzdat 30.9.

Dnes si děti vyzkoušely část Cambridge testu, zaměřili jsme se na poslechová cvičení.

16.9.

  • V dnešní hodině angličtiny jsme se přivítali s paní lektorku "Hello Miss Joscelyn"
  • Založili jsme nová portfolia, děti si je dle vlastní fantazie dekorovaly. Děti psaly, jaké je jejich oblíbené jídlo. My favourite meal is chicken and rice....Poté jsme navzájem porovnávali.
  • Zopakovali jsme si pravidla ve třídě: Listen, Come prepared, Rise your hand, Speak English only, Be Kind. Vysvětlili jsme si, proč je důležité je dodržovat a povídali si, jak důležité pracovat v týmu, kde se navzájem všichni respektují. Poté jsme vše stvrdili podpisem.
  • Ukázali jsme si knihovnu "LEAP library", kde si děti mohou půjčovat knížky. Za vypracování pracovníhu listu (book report) děti dostanou extra hvězdičky. Jinak jako v minulém školním roce sbírají děti každý den hvězdičky za to, že mají s sebou učebnici, vypracovaný úkol a dobře v hodině pracují.
  • Games: interaktivní tabule/kategorie clothes, ve dvou týmech jsme soutěžili v určování velkých číslic.

aktualizováno: 24.09.2021 23:49:22