Snowy Owls

Vyučující:

Jennifer Dickinson

tel .:  +420 608 440 617
email: gapagirl@gmail.com

Asistent/ka:

Tereza Neumanová

tel.: +420 775 904 563
email: neumanovatereza@seznam.cz

 

Vítáme Vás v novém školním roce 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co žáci na hodinách angličtiny dělali, jaké domácí úkoly jim byly zadány, co si mají nastudovat na testy a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

*Super Minds*

 Vážení rodiče, 
chtěli bychom vám dát na vědomí, že curriculum učebnice Super Minds se skládá ze dvou částí - první část tvoří základ (je povinná) a druhá část je nadstavbová (doplňková). Kurz byl sestaven tak, aby vyhovoval různým typům anglických programů a aby se jim mohl přizpůsobovat v závislosti na tom, kolik hodin angličtiny týdně děti mají. V našem případě, kdy máme čtyři hodiny týdně, jsme schopni probrat základní část (prvních šest stran z každé lekce), ale na druhou část (dalších šest stran v každé lekci) máme velmi málo nebo vůbec žádný čas. Z tohoto důvodu často naleznete v učebnicích Student's Book and Workbook vynechané stránky. Vyučující vašich dětí vždy zveřejní na webových stránkách zadání domácího úkolu, a tak si budete moci zkontrolovat, zda vaše dítě probírá látku, která je povinná. Co se týká zbývajících stránek a cvičení, samozřejmě budeme žáky pobízet, aby si je sami doma vypracovali, pokud chtějí. Vyučující tyto stránky a cvičení zkontrolují a žáci za ně získají hvězdičky navíc jako odměnu za své úsilí. Součástí učebnice Student's Book je i interaktivní DVD-ROM obsahující animované příběhy z učebnice, interaktivní hry a aktivity včetně písniček s karaoke verzí, které je určeno k domácímu procvičování.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Workbook. Jedná se o doplňující aktivity k učebnici, které jsou určeny k domácímu procvičování. V hodinách s nimi nepracujeme.  

 

ZÁŘÍ

22.9. 2020

Na začátek dnešní hodiny děti dostaly písanky (Alphabet Books). První stránku si podepsaly a vybarvily, poté následovalo první písmenko, které jsme se naučili, a sice písmeno A.

Dále jsme si pustili písníčku - https://www.youtube.com/watch?v=BELlZKpi1Zs, při které jsme si procvičili další písmenka a slovíčka.

Bookwork: SB str. 4 - učíme se otázku What is your name? děti odpovídají a zároveň se ptají spolužáků - Hi, I am _____, what is your name?

 

17.9. 2020

Vítáme Vás v novém školním roce! smiley

Na začátku dnešní hodiny si děti vyplnily a krásně vybarvily pracovní list All About Me, abychom se lépe poznali. 

Bookwork (práce s učebnicí/pracovním sešitem): SB (Student's Book) str. 1 - děti se seznámily s postavami, které se budou po zbytek školního roku objevovat v různých příbězích: Misty (umí zmizet), Thunder (neskutečný silák), Flash (rychlá jako vítr) a Whisper (umí mluvit se zvířaty), str. 2 cv. 1 - začínáme se učit čísla 1-10.

Dále jsme si pustili písničku o písmenkách - https://www.youtube.com/watch?v=BELlZKpi1Zs - a začali jsme se je pomalu učit.

Songs (další písničky): https://www.youtube.com/watch?v=71hqRT9U0wghttps://www.youtube.com/watch?v=9--t3zl4NkY

 

TOPlist

aktualizováno: 23.09.2020 21:56:46