Sea Otters

Sea otters

Vyučující:

 

Jennifer Dickinson

tel .:  +420 608 440 617
email: gapagirl@gmail.com

Asistent/ka:

 

Tereza Neumanová

tel.: +420 775 904 563
email: neumanovatereza@seznam.cz

 

Vítáme Vás v novém školním roce 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co žáci na hodinách angličtiny dělali, jaké domácí úkoly jim byly zadány, co si mají nastudovat na testy a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

*Super Minds*

 Vážení rodiče, 
chtěli bychom vám dát na vědomí, že curriculum učebnice Super Minds se skládá ze dvou částí - první část tvoří základ (je povinná) a druhá část je nadstavbová (doplňková). Kurz byl sestaven tak, aby vyhovoval různým typům anglických programů a aby se jim mohl přizpůsobovat v závislosti na tom, kolik hodin angličtiny týdně děti mají. V našem případě, kdy máme čtyři hodiny týdně, jsme schopni probrat základní část (prvních šest stran z každé lekce), ale na druhou část (dalších šest stran v každé lekci) máme velmi málo nebo vůbec žádný čas. Z tohoto důvodu často naleznete v učebnicích Student's Book and Workbook vynechané stránky. Vyučující vašich dětí vždy zveřejní na webových stránkách zadání domácího úkolu, a tak si budete moci zkontrolovat, zda vaše dítě probírá látku, která je povinná. Co se týká zbývajících stránek a cvičení, samozřejmě budeme žáky pobízet, aby si je sami doma vypracovali, pokud chtějí. Vyučující tyto stránky a cvičení zkontrolují a žáci za ně získají hvězdičky navíc jako odměnu za své úsilí. Součástí učebnice Student's Book je i interaktivní DVD-ROM obsahující animované příběhy z učebnice, interaktivní hry a aktivity včetně písniček s karaoke verzí, které je určeno k domácímu procvičování.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Workbook. Jedná se o doplňující aktivity k učebnici, které jsou určeny k domácímu procvičování. V hodinách s nimi nepracujeme. 

 

ZÁŘÍ

22.9. 2020

Dnes nás čekalo povídání o našem maskotovi - vydře mořské (Sea Otter). Pustili jsme si pár videí a řekli si o tomto zvířátku několik zajímavostí. Poté jsme si vybarvili malé vydry, které nalepíme na náš třídní plakát spolu s našimi fotkami (plakát bude viset na zdi u jídelny).

MDR (My Daily Report - psaní do portfolií): Děti dostaly portfolia, do kterých si budou zapisovat novou gramatiku, slovíčka apod.

Dnes si děti sešity ozdobily a poté je čekalo opakování jednotného a množného čísla:

There are some books. There is a book.

Bookwork: SB str. 4, 5 cv. 1 a str. 6.

 

17.9. 2020

Na začátku hodiny si děti vyplnily papír na téma All About Me, abychom se lépe poznali. 

Bookwork (práce s učebnicí/pracovním sešitem): SB (Student's Book) str. 4.

New vocabulary (nová slovíčka): door, bookcase, wall, clock, window, board, cupboard, chair, floor.

Starfall: https://www.starfall.com/h/me/

Songs: https://www.youtube.com/watch?v=C6ljGXMMB-g https://www.youtube.com/watch?v=Lrd0TiER_J0

Homework (domácí úkol): WB (Workbook) str. 118 a 119.

 

15.9. 2020

Vítáme Vás v novém školním roce! smiley

Dnešní hodinu jsme pojali zlehka - nejdříve jsme se seznámili a zopakovali si některé fráze z minulého roku, např. My name is.. My favorite color is.. My birthday is in..

Děti si poté vyplnily Worksheets All About Me a krásně si je vybarvily.

Dále nás čekalo několik her na stránce Starfall - https://www.starfall.com/h/

TOPlist

aktualizováno: 23.09.2020 00:11:02