Náš Tým a kontakty

"If a child can't learn the way we teach, maybe we should teach the way they learn." -Ignacio Estrada

Administrátoři programu EATS ZŠ jarov

Deanna Baresova

Deanna Barešová

ředitelka EATS programu
tel.: +420 608 238 133
email: dbaresova@yahoo.com

Jitka Gasparova

Jitka Gasparová

zástupkyně ředitelky EATS programu
tel.: +420 604 144 883
email: jitka.gasparova@gmail.com

 

Vyučující v programu EATS ZŠ jarov

Všichni naši učitelé jsou rodilí mluvčí. Většina z nich pochází ze Spojených států nebo z Velké Británie. Všichni mají vysokoškolské vzdělání, mají TEFL nebo jiné obdobné osvědčení pro výuku anglického jazyka a mají předchozí zkušenosti s prací s dětmi.

Všichni asistenti našeho program jsou rodilí Češi, kteří mají výbornou znalost anglického jazyka a kteří hovoří anglicky se sebedůvěrou. Mnoho z nich pobývalo nebo často cestovalo do anglicky mluvících zemí. Asistenti také musí mít předchozí zkušenosti s prací s dětmi a musí být schopni podílet se na chodu třídy a používat týmové techniky výuky.

Před začátkem školního roku mají vyučující a jejich asistenti několikadenní přípravné setkání týmu a semináře. Dále se během školního roku účastní různých doplňujících workshopů a školení.

 

Vyučující ve školním roce 2017-2018

Rosie Atherton

tel.: +420 774 321 146
email: rosie.atherton26@gmail.com

Jennifer Dickinson

tel.: +420 608 440 617
email: gapagirl@gmail.com

Sinead Phelps
Sinead Phelps

tel.: +420 776 531 469
email: sineadphelps@live.com
Carl Warwick

Carl Warwick

tel.: +420 608 680 875
email: pronefoal@yahoo.co.uk

 

Quetzal Vallejo-Howard

tel.: +420 773 007 991
email: quetzalvh@ucla.edu

 

Jonathan Young

tel.: +420 773 028 869
email: dec92@yahoo.com

 

Asistentky a Asistenti VE ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018

Alice Krištůfková

Alice Krištůfková

tel.: +420 774 327 742 
email: a.kristufkova@email.cz

Iva Kvasnakova

Iva Kvašňáková

tel.: +420 739 475 186
email: iva.kvasnakova@gmail.com

 

John Sellers

Lenka Lieblová

tel.: +420 732 228 654
email: lenka@liebl.cz

 

Tereza Lukešová

tel.: +420 732 154 778
email: terezie.lukesova@gmail.com

Helena Pecháčková

Helena Pecháčková

tel.: +420 602 570 651
email: v.helena@atlas.cz

Eric Teppler

Erik Teppler

tel.: +420 774 147 713
email: erk_the_man50@hotmail.com

 

TOPlist

aktualizováno: 16.08.2017 15:07:45