Náš Tým a kontakty

"If a child can't learn the way we teach, maybe we should teach the way they learn." -Ignacio Estrada

Administrátoři programu EATS ZŠ jarov

Deanna Baresova

Deanna Barešová

ředitelka EATS programu
tel.: +420 608 238 133
email: dbaresova@yahoo.com

Jitka Gasparova

Jitka Gasparová

zástupkyně ředitelky EATS programu
tel.: +420 604 144 883
email: jitka.gasparova@gmail.com

 

Vyučující v programu EATS ZŠ Jarov

Všichni naši učitelé jsou rodilí mluvčí. Většina z nich pochází ze Spojených států nebo z Velké Británie. Všichni mají vysokoškolské vzdělání, mají certifikát TEFL (Teaching English as a Foreign Language) nebo jiné obdobné osvědčení pro výuku anglického jazyka a mají předchozí zkušenosti s prací s dětmi.

Všichni asistenti našeho program jsou rodilí Češi, kteří mají výbornou znalost anglického jazyka a kteří hovoří anglicky se sebedůvěrou. Mnoho z nich pobývalo nebo často cestovalo do anglicky mluvících zemí. Asistenti také musí mít předchozí zkušenosti s prací s dětmi a musí být schopni podílet se na chodu třídy a používat týmové techniky výuky.

Před začátkem školního roku mají vyučující a jejich asistenti několikadenní přípravné setkání týmu a semináře. Dále se během školního roku účastní různých doplňujících workshopů a školení.

 

Vyučující ve školním roce 2018-2019

Jennifer Dickinson

tel.: +420 608 440 617
email: gapagirl@gmail.com

Anna Fields

tel.: +420 777 681 463
email: annasfields95@gmail.com

Ryan Kingsley

tel.: +420 773 460 426
email: ryankings17@gmail.com

Laura Kirkpatrick

tel.: +420 774 393 653
email: laurakp37@gmail.com


Hannah Straavaldson

tel.: +420 777 432 515
email: hmstraavaldson@hotmail.com

Quetzal Vallejo-Howard

tel.: +420 773 007 991
email: quetzalvh@ucla.edu

 

Asistentky ve školním roce 2018-2019

Alice Krištůfková

Alice Krištůfková

tel.: +420 774 327 742 
email: a.kristufkova@email.cz

John Sellers

Lenka Lieblová

tel.: +420 732 228 654
email: lenka@liebl.cz

Tereza Lukešová

tel.: +420 732 154 778
email: terezie.lukesova@gmail.com

Helena Pecháčková

Helena Pecháčková

tel.: +420 733 383 822
email: v.helena@atlas.cz

Tereza Silonova

Tereza Silonová

tel.: +420 603 500 426
email: Tereza.Silonova@seznam.cz

 

TOPlist

aktualizováno: 21.09.2018 19:01:21