Clown Fish

Clown fish

Vyučující:

 

Rita Watson

tel.: +420 776 510 439
email: rcwatson18@gmail.com

Asistent/ka:

 

Alice Krištůfková

tel.:  +420 774 327 742
email: a.kristufkova@email.cz

 

Vítáme Vás v novém školním roce 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co žáci na hodinách angličtiny dělali, jaké domácí úkoly jim byly zadány, co si mají nastudovat na testy a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

*Super Minds*

 Vážení rodiče, 
chtěli bychom vám dát na vědomí, že curriculum učebnice Super Minds se skládá ze dvou částí - první část tvoří základ (je povinná) a druhá část je nadstavbová (doplňková). Kurz byl sestaven tak, aby vyhovoval různým typům anglických programů a aby se jim mohl přizpůsobovat v závislosti na tom, kolik hodin angličtiny týdně děti mají. V našem případě, kdy máme čtyři hodiny týdně, jsme schopni probrat základní část (prvních šest stran z každé lekce), ale na druhou část (dalších šest stran v každé lekci) máme velmi málo nebo vůbec žádný čas. Z tohoto důvodu často naleznete v učebnicích Student's Book and Workbook vynechané stránky. Vyučující vašich dětí vždy zveřejní na webových stránkách zadání domácího úkolu, a tak si budete moci zkontrolovat, zda vaše dítě probírá látku, která je povinná. Co se týká zbývajících stránek a cvičení, samozřejmě budeme žáky pobízet, aby si je sami doma vypracovali, pokud chtějí. Vyučující tyto stránky a cvičení zkontrolují a žáci za ně získají hvězdičky navíc jako odměnu za své úsilí. Součástí učebnice Student's Book je i interaktivní DVD-ROM obsahující animované příběhy z učebnice, interaktivní hry a aktivity včetně písniček s karaoke verzí, které je určeno k domácímu procvičování.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Workbook. Jedná se o doplňující aktivity k učebnici, které jsou určeny k domácímu procvičování. V hodinách s nimi nepracujeme. 

ZÁŘÍ

17.9.

smileyVítáme děti v novém školním roce!laugh

Dnešní první hodina byla seznamovací. Vzájemně jsme se pozdravili a představili -

Hello, my name is Alice, hello my name is Rita. What's your name?....

Seznamujeme se s pravidlykterá budeme poctivě dodržovat. Pro jasnou představu jsme si ukázali obrázky, které jsou pro děti srozumitelné a jasné.

( Be nice, speak English, raise your hand, bring boooks to class )

 Povídali jsme si o tom,  co znamená šikana, jaké chování zahrnuje a zároveň jsme si zdůraznili, že my se budeme k sobě chovat pěkně a budeme si pomáhat. Jako potvrzení o naší dohodě jsme společně  podepsali Anti-Bullying Certificates.

Naším maskotem bude v letošním roce Clown Fish - Klaun očkatý, o kterém si povídáme, protože většina dětí dobře zná rybičku Nema.

Začínáme pracovat na plakátu naší skupinky. Každý si vybarvuje svoji rybku a tu společně s fotografií lepíme na velkou čtvrtku. Až bude naše dílo hotové bude viset v chotbě školy před jídelnou.

Každý si podepsal  a vybarvil úvodní stránku svého sešitu s abecedou. Každou hodinu se naučíme jedno nové písmenko, které si budeme v sešitě procvičovat.

Zahráli jsme si pohybovou hru, kde si děti osvojily některé pokyny, které budou v hodinách potřebovat. Stand up, sit down, make a circle, dance, open your books, close your books, open and close your pencil case.

 

 

TOPlist

aktualizováno: 19.09.2020 00:25:47