Chipmunks

Badgers

Vyučující:

 

Jennifer Dickinson

tel .:  +420 608 440 617
email: gapagirl@gmail.com

Asistent/ka:

Tereza Neumanová

tel.: +420 775 904 563
email: neumanovatereza@seznam.cz

 

Vítáme Vás v novém školním roce 2019-2020!Na této webové stránce se dočtete, co žáci na hodinách angličtiny dělali, jaké domácí úkoly jim byly zadány, co si mají nastudovat na testy a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

*Super Minds*

 Vážení rodiče, 
chtěli bychom vám dát na vědomí, že curriculum učebnice Super Minds se skládá ze dvou částí - první část tvoří základ (je povinná) a druhá část je nadstavbová (doplňková). Kurz byl sestaven tak, aby vyhovoval různým typům anglických programů a aby se jim mohl přizpůsobovat v závislosti na tom, kolik hodin angličtiny týdně děti mají. V našem případě, kdy máme čtyři hodiny týdně, jsme schopni probrat základní část (prvních šest stran z každé lekce), ale na druhou část (dalších šest stran v každé lekci) máme velmi málo nebo vůbec žádný čas. Z tohoto důvodu často naleznete v učebnicích Student's Book and Workbook vynechané stránky. Vyučující vašich dětí vždy zveřejní na webových stránkách zadání domácího úkolu, a tak si budete moci zkontrolovat, zda vaše dítě probírá látku, která je povinná. Co se týká zbývajících stránek a cvičení, samozřejmě budeme žáky pobízet, aby si je sami doma vypracovali, pokud chtějí. Vyučující tyto stránky a cvičení zkontrolují a žáci za ně získají hvězdičky navíc jako odměnu za své úsilí. Součástí učebnice Student's Book je i interaktivní DVD-ROM obsahující animované příběhy z učebnice, interaktivní hry a aktivity včetně písniček s karaoke verzí, které je určeno k domácímu procvičování.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Workbook. Jedná se o doplňující aktivity k učebnici, které jsou určeny k domácímu procvičování. V hodinách s nimi nepracujeme. 

 

ZÁŘÍ

17.9. 2019

Na úvod dnešní hodiny jsme se přivítali po prázdninách a představili jsme se.

Poté jsme si zazpívali písničku o písmenkách - každé písmenko k sobě mělo nějaké slovo, které jsme se naučili (A - apple,...).

Vybarvili jsme si první stranu pracovního sešitu - Abecedy a také třídní plakát naší skupiny Chipmunks.

Zahráli jsme si hru 4 corners, kdy jsme si museli vybrat jeden ze čtyř rohů, kam jsme se schovali a někteří z nás počítali před tabulí do deseti. Když dopočítali, řekli číslo 1-4 a ti z nás, kteří byli ve vybraném rohu, dotyčné vystřídali a šli počítat místo nich.

Domácí úkol: na úterý 24.9. 2019 přinést něco z prázdnin - fotku, suvenýr...

 

 

19.9. 2019

V dnešní hodině jsme podepsali plakátek proti šikaně, čímž jsme souhlasili, že si nebudeme ubližovat, nebudeme se spolužákům posmívat, budeme na sebe hodní a budeme si pomáhat.

Zahráli jsme si hru "Who Am I" na interaktivní tabuli (naleznete zde - https://www.starfall.com). Každý z nás šel k tabuli a zkusil si vytvořit postavičku přesně podle toho, jak vypadá.

V závěru hodiny jsme nakreslili svůj portrét, ke kterému jsme napsali dvě věty o sobě - jak se jmenuji a kolik mi je let.

 

Připomínáme, na úterý 24.9. přinést nějakou vzpomínku z prázdnin - suvenýry, fotky, pohledy,...

TOPlist

aktualizováno: 20.09.2019 12:40:11