Alice Krištůfková

Alice Krištůfková

Hello students, my name is Alice Krištůfková. You can call me “Miss Alice”.

Here is a little information about me:

I was born in Prague and I live in Prague 6. I am married and have two children, Lukáš and Tomáš.

I graduated from the Commercial Academy, then I studied at the School for Tourism and at the School of Social law. I studied English in Britain where I lived for one year as an au-pair. I also spent a long, lovely time in Kent where our family has very good friends.

The reason I became a teacher’s aide is because I enjoy working with children very much and I like English. I am happy to help children understand and use English.

If your parents would like to contact me, they can call me at 774 327 742 or email me at a.kristufkova@email.cz. They can also come visit your class, they just need to let me know in advance☺

Let’s have a great year together!

Miss AliceMilí žáci, jmenuji se Alice Krištůfková. Můžete mne oslovovat „Miss Alice“.

Zde jsou základní informace o mně:

Narodila jsem se v Praze 6. Bydlím v Praze, nedaleko Pražského hradu. Jsem vdaná a mám dvě děti Lukáše a Tomáše.

Vystudovala jsem Obchodní akademii, dále školu Cestovního ruchu - obor průvodcovství a Sociálně právní akademii. Rok jsem žila v Anglii, kde jsem angličtinu studovala a působila v pozici Au-Pair. Mnoho krásného času jsem strávila v anglické rodině našich rodinných přátel v Kentu.

Ve svém volném čase hraji tenis, plavu a lyžuji. Ráda čtu, chodím do divadla a do kina, cestuji. Nejraději trávím čas s rodinou a přáteli.

Důvodem, proč jsem se rozhodla pracovat jako asistentka při výuce angličtiny je, že ráda pracuji s dětmi a angličtina je můj koníček, ráda ji používám. Chtěla bych přispět k rozvoji anglického jazyka u dětí.

Pokud by mne vaši rodiče chtěli kontaktovat, mohou mne zastihnout na tel. 774 327 742 nebo na email.: a.kristufkova@email.cz. Rodiče se rovněž mohou do hodiny přijít podívat. Je ale potřeba, aby mne předem informovali☺

Těším se, že společně prožijeme úspěšný školní rok!

Miss Alice

TOPlist

aktualizováno: 30.06.2020 13:11:33