Aktuálně

Stejně jako v minulém měsíci prosíme všechny rodiče, aby nezapomněli pravidelně kontrolovat stránky skupiny svého dítěte.

Kromě informací o tom, co děláme v hodinách, je zde uvedeno, jaký mají děti domácí úkol. Domácí aktivity jsou důležitou součástí výuky v programu LEAP. Dětem pomáhají si zopakovat, co jsme probírali a rychle tak navázat v další hodině. Děti, které chybí si mají úkoly také doplnit, aby nebyly příliš pozadu. PŘEDEM DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI!

 

image

November days
Begin with frost
And end too early
Their memory lost

November days
So quiet they seem
To be just a part
Of an autumn dream

 

Po září jsme se rychle překulili do října! Měsíc září byl pro nás příležitostí seznámit děti s lektory (v případě, že je neznaly), pravidly ve třídě a s učebnicemi. Některé děti už se zaregistrovaly se svou učebnicí na doplňující materiály na procvičování doma (pomocí stíracího kódu), což velmi chválíme.

Otevřeli jsme také naši LEAP knihovnu a máme radost, že je spousta knížek již vypůjčených.

Prosíme všechny rodiče, aby nezapomněli pravidelně kontrolovat stránky skupiny svého dítěte. Zde se dozvíte, co jsme v hodině dělali, naleznete link na písničky a další ativity, které používáme ze zdrojů on-line.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítejte v novém školním roce 2018-2019 v programu LEAP After-School English! Výuka začne v týdnu od 17.září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny žáky a jejich rodiče na úvodní setkání nazvané “Zpátky do školy.” Zde mají rodiče a děti možnost se setkat s vyučujícími a vyzvednout si učebnice.

Kdy: v pondělí 10. září v  době od 15:00 - 16:30. V daném časovém rozmezí přijďte kdykoli se vám to hodí a můžete zůstat jak dlouho budete chtít.

Kde: v prostorách LEAP (vchod se nachází po levé straně ve vstupním vestibulu školy).

Těšíme se na vás!
THE LEAP TEAM IS LOOKING FORWARD TO SEEING YOU!

 

TOPlist

aktualizováno: 13.12.2018 02:23:48