Aktuálně

Happy New Year 2020!

 

From the LEAP Team


Usborne 9.12.2019

Vánoce se blíží! Knížky z nakladatelství Usborne mohou být pěkným dárkem pro děti! 

Vážení rodiče,

ve spolupráci s nakladatelstvím Usborne bychom Vám rádi před Vánocemi nabídli možnost zakoupit anglické knihy pro Vaše děti. Rádi bychom Vás pozvali na prodejní akci anglických knížek Usborne, který pořádáme na ZŠ Drtinova dne 9. prosince 2019 od 14:15 do 17:00hod. Přijďte si knížky prohlédnout a zakoupit krásné a smysluplné dárky pro Vaše děti.

Zároveň Vám dáváme možnost si knížky předobjednat, tím si vybrat přímo tituly, které si přejete, a to bez asistence dětí:-) Pokud budete chtít využít tuto možnost, prohlédněte si celý katalog online zde a svou objednávku v podobě odkazů na knížky zašlete zástupci nakladatelství, paní Lucii Tomkové, na email: sunriselanguageagency@gmail.com. Je velice důležité, abyste do předmětu emailu uvedli jméno a příjmení žáka a ZŠ Drtinova. Z tohoto emailu Vám poté přijde potvrzení objednávky a podklady k platbě. V příloze Vám zasílám ceník knih, který převádí cenu v librách na české koruny. Své objednávky, prosím, zasílejte nejpozději do 20. listopadu 2019. Knihy budou pak k vyzvednutí na prodejní akci 9.prosince.

Objednávkou anglických knih přispíváte zároveň k rozšíření naší LEAP knihovny v ZŠ Drtinova, protože při objednání určitého množství knih pro Vaše děti obdržíme i my (LEAP) nějaké knihy zdarma.

Děkuji Vám a přeji pěkný den,

Deanna Barešová
ředitelka programu
LEAP After-School English ZŠ Drtinova

ŘÍJEN

Měsíc září rychle uběhl a byl pro nás příležitostí seznámit děti s lektory (v případě, že je neznaly), pravidly ve třídě a s učebnicemi. Některé děti už se zaregistrovaly se svou učebnicí na doplňující materiály na procvičování doma (pomocí stíracího kódu), což velmi chválíme.

Otevřeli jsme také naši LEAP knihovnu a máme radost, že je spousta knížek již vypůjčených.

Prosíme všechny rodiče, aby nezapomněli kontrolovat stránky skupiny svého dítěte. Zde se dozvíte, co jsme v hodině dělali, jaký je domácí úkol, naleznete link na písničky a další ativity, které používáme ze zdrojů on-line.

Také prosíme, aby děti PRAVIDELNĚ NOSILY UČEBNICI.

 

 

TOPlist

aktualizováno: 27.01.2020 22:05:12