Aktuálně

halloween party 2.11.2018

Thanks to EVERYONE who helped make our Halloween Party a GREAT success! Thanks especially to our 5th grade helpers, and in particular to 'DJ Martin' and 'school reporter Matěj'! To see the full photo gallery, click here

 

 

hallowen party 2.11.2018

BACK TO SCHOOL

Děkujume všem rodičům a dětem, kteří ve čtvrtek 13. 9. s námi v jídelně školy zahájily tento školní rok v EATS na akci s názvem "Back-to-school". Taktéž děkujeme rodičům, již přínesli předměty do hvězdičkového obchodu (věci do obchodu můžete darovat během celého roku, můžete je poslat po dětech, nebo předat některému z naších učitelů).

         


Cambridge yleKaždý rok organizujeme pro své žáky mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge Young Learners English Exams (CYLE) úrovně Starters, Movers a Flyers. Tyto zkoušky jsou nabízeny žákům třetích až pátých tříd. Konají se koncem školního roku (v červnu) a poté jsou zasílány k vyhodnocení do Cambridge. Výsledky společně s oficiálními certifikáty jsou předávány žákům na začátku následujícího školního roku. V červnu 2018 se těchto zkouček zúčastnilo 30 žáků navštěvujících ZŠ Jarov. Zkoušky CYLE jsou organizovány s pomocí naší partnerské organizace British Council.


Congratulations!


Back to School

 
Vítejte v novém školním roce 2018-2019 v programu English Across the Subjects! Výuka začne pro 3., 4. a 5. třídy v pondělí 17. září, a pro 1. a 2. třídy v úterý 18. září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny žáky a jejich rodiče na úvodní setkání nazvané “Zpátky do školy.” Zde se žáci dozví jméno skupiny, kterou budou v tomto školním roce navštěvovat, a také obdrží své učebnice. Přijďte a seznamte se s vyučujícími a zeptejte se na cokoliv ohledně programu.

Kdy: ve čtvrtek 13. září  od 15:00 do 16:30. Přijďte kdykoli se vám to hodí a můžete zůstat jak dlouho budete chtít.

Kde: jídelna ZŠ Jarov

Dary do našeho hvězdičkového obchodu: Pokud nám můžete věnovat malé dárky nebo ceny (hračky, nálepky, omalovánky apod.) jak pro kluky, tak i pro děvčata, budeme moc rádi. Prosíme nedávejte nám žádné sladkosti nebo jiné potraviny. Máte-li tedy nějaké dárky, přineste je prosím s sebou. Děkujeme!

Těšíme se na vás!
THE EATS TEAM IS LOOKING FORWARD TO SEEING YOU!


 

Book Fair


TOPlist

aktualizováno: 14.11.2018 10:50:20