Aktuálně

HAPPY NEW YEAR 2018!

halloween party 3.11

STEM Club

Náš nový STEM klub má za sebou první hodiny!

Pokud byste se chtěli do klubu ještě přihlásit, máme pár volných míst jak ve středu, tak ve čtvrtek - stačí jen poslat email paní Barešové (dbaresova@yahoo.com). Bližší informace o tom, kdy se klub koná a co je jeho náplní najdete zde. Cena za jednu hodinu je 100,- Kč a jsou v ní již zahrnuty všechny potřebné materiály.


Volná místa v kurzech pro dospělé!

Máme ještě několik volných míst v obou ranních kurzech pro dospělé. Máte-li zájem se přihlásit, kontaktujte prosím emailem paní Barešovou (dbaresova@yahoo.com). Oba kurzy se konají v ZŠ Jarov ve čtvrtek od 8:15 do 9:15. Další informace najdete zde.


halloween party 3.11

 

14.9.2017

BACK TO SCHOOL

Děkujume všem rodičům a dětem, kteří ve čtvrtek 14. 9. s námi v jídelně školy zahájily tento školní rok v EATS na akci s názvem "Back-to-school". Taktéž děkujeme rodičům, již přínesli předměty do hvězdičkového obchodu (věci do obchodu můžete darovat během celého roku, můžete je poslat po dětech, nebo předat některému z naších učitelů).

    

 

  


Cambridge yle

Každý rok organizujeme pro své žáky mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge Young Learners English Exams (CYLE) úrovně Starters, Movers a Flyers. Tyto zkoušky jsou nabízeny žákům třetích až pátých tříd. Konají se koncem školního roku (v červnu) a poté jsou zasílány k vyhodnocení do Cambridge. Výsledky společně s oficiálními certifikáty jsou předávány žákům na začátku následujícího školního roku. V červnu 2017 se těchto zkouček zúčastnilo 50 žáků navštěvujících ZŠ Jarov. Zkoušky CYLE jsou organizovány s pomocí naší partnerské organizace British Council.


Congratulations!


BACK TO SCHOOL 

Vítejte v novém školním roce 2017-2018 v programu English Across the Subjects! Výuka začne pro 3., 4. a 5. třídy v pondělí 18. září, a pro 1. a 2. třídy v úterý 19. září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny žáky a jejich rodiče na úvodní setkání nazvané “Zpátky do školy.” Zde se žáci dozví jméno skupiny, kterou budou v tomto školním roce navštěvovat, a také obdrží své učebnice. Přijďte a seznamte se s vyučujícími a zeptejte se na cokoliv ohledně programu.

Těšíme se na vás!

Kdy: ve čtvrtek 14. září  od 15:00 do 16:30. Přijďte kdykoli se vám to hodí a můžete zůstat jak dlouho budete chtít.

Kde: jídelna ZŠ Jarov

Dary do našeho hvězdičkového obchodu: Pokud nám můžete věnovat malé dárky nebo ceny (hračky, nálepky, omalovánky apod.) jak pro kluky, tak i pro děvčata, budeme moc rádi. Prosíme nedávejte nám žádné sladkosti nebo jiné potraviny. Máte-li tedy nějaké dárky, přineste je prosím s sebou. Děkujeme!

THE EATS TEAM IS LOOKING FORWARD TO SEEING YOU! 6.9.2017
 

TOPlist

aktualizováno: 19.01.2018 00:22:44