Aktuálně

Měsíc září nám rychle uběhl a myslíme si, že se všem start do nového školního roku pěkně vydařil. 

Děti měly možnost poznat své vyučující (v případě, že je neznaly), dále se seznámily s pravidly, která budeme při výuce dodržovat, a s učebnicemi. Také si každá skupinka vytvořila vlastní plakát, který je vyvěšen na chodbě vedle naší LEAP učebny. Pokud budete mít zájem, můžete si plakáty během třídních schůzek ZŠ Jarov prohlédnout.

Některé děti se již i zaregistrovaly se svou učebnicí na doplňující materiály na procvičování doma (pomocí stíracího kódu), za což je velmi chválíme.

Otevřeli jsme také naši LEAP knihovnu a máme radost, že je spousta knížek již vypůjčených.

Prosíme všechny rodiče, aby nezapomněli kontrolovat stránky skupiny svého dítěte. Zde se dozvíte, co jsme v hodině dělali, jaký je domácí úkol, najdete zde odkazy na písničky a další aktivity, které používáme ze zdrojů on-line. Také prosíme, abyste v případě nemoci předem omlouvali své dítě jeho vyučujícím. Emailové kontakty najdete na stránce skupiny, kterou dítě navštěvuje. Děkujeme Vám!

Back to School

 

Vítejte v novém školním roce 2019-2020 v programu LEAP After-School English ZŠ Jarov! Výuka začne pro 3., 4. a 5. třídy v pondělí 16. září, a pro 1. a 2. třídy v úterý 17. září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny žáky a jejich rodiče na úvodní setkání nazvané “Zpátky do školy.” Zde se žáci dozví jméno skupiny, kterou budou v tomto školním roce navštěvovat, a také obdrží své učebnice. Přijďte a seznamte se s vyučujícími a zeptejte se na cokoliv ohledně programu.

 

Kdy: ve čtvrtek 12. září  od 15:00 do 16:30. Přijďte kdykoli se vám to hodí a můžete zůstat jak dlouho budete chtít.

Kde: jídelna ZŠ Jarov

Těšíme se na vás!

THE LEAP TEAM IS LOOKING FORWARD TO SEEING YOU!
 


ANGLICKÉ KLUBY V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH při ZŠ Jarov

Všechny kluby jsou určeny pro děti 1. – 5. tříd různé jazykové úrovně.

Mohou je navštěvovat všichni žáci, tj. i ti, kteří nenavštěvují LEAP program.

Pro více informací o klubech klikněte zde. Máte-li o klub zájem, zašlete prosím email na dbaresova@gmail.com a to nejpozději do 13. září.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM CO NEJDŘÍVE, PROTOŽE MÁME OMEZENÝ POČET MÍST.

TOPlist

aktualizováno: 15.10.2019 20:08:58