Aktuálně

STEM Club

Náš nový STEM klub má za sebou první hodiny!

Pokud byste se chtěli do klubu ještě přihlásit, máme pár volných míst jak ve středu, tak ve čtvrtek - stačí jen poslat email paní Barešové (dbaresova@yahoo.com). Bližší informace o tom, kdy se klub koná a co je jeho náplní najdete zde. Cena za jednu hodinu je 100,- Kč a jsou v ní již zahrnuty všechny potřebné materiály.


Volná místa v kurzech pro dospělé!

Máme ještě několik volných míst v obou ranních kurzech pro dospělé. Máte-li zájem se přihlásit, kontaktujte prosím emailem paní Barešovou (dbaresova@yahoo.com). Oba kurzy se konají v ZŠ Jarov ve čtvrtek od 8:15 do 9:15. Další informace najdete zde.


halloween party 3.11

 

14.9.2017

BACK TO SCHOOL

Děkujume všem rodičům a dětem, kteří ve čtvrtek 14. 9. s námi v jídelně školy zahájily tento školní rok v EATS na akci s názvem "Back-to-school". Taktéž děkujeme rodičům, již přínesli předměty do hvězdičkového obchodu (věci do obchodu můžete darovat během celého roku, můžete je poslat po dětech, nebo předat některému z naších učitelů).

    

 

  


Cambridge yle

Každý rok organizujeme pro své žáky mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge Young Learners English Exams (CYLE) úrovně Starters, Movers a Flyers. Tyto zkoušky jsou nabízeny žákům třetích až pátých tříd. Konají se koncem školního roku (v červnu) a poté jsou zasílány k vyhodnocení do Cambridge. Výsledky společně s oficiálními certifikáty jsou předávány žákům na začátku následujícího školního roku. V červnu 2017 se těchto zkouček zúčastnilo 50 žáků navštěvujících ZŠ Jarov. Zkoušky CYLE jsou organizovány s pomocí naší partnerské organizace British Council.


Congratulations!


BACK TO SCHOOL 

Vítejte v novém školním roce 2017-2018 v programu English Across the Subjects! Výuka začne pro 3., 4. a 5. třídy v pondělí 18. září, a pro 1. a 2. třídy v úterý 19. září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny žáky a jejich rodiče na úvodní setkání nazvané “Zpátky do školy.” Zde se žáci dozví jméno skupiny, kterou budou v tomto školním roce navštěvovat, a také obdrží své učebnice. Přijďte a seznamte se s vyučujícími a zeptejte se na cokoliv ohledně programu.

Těšíme se na vás!

Kdy: ve čtvrtek 14. září  od 15:00 do 16:30. Přijďte kdykoli se vám to hodí a můžete zůstat jak dlouho budete chtít.

Kde: jídelna ZŠ Jarov

Dary do našeho hvězdičkového obchodu: Pokud nám můžete věnovat malé dárky nebo ceny (hračky, nálepky, omalovánky apod.) jak pro kluky, tak i pro děvčata, budeme moc rádi. Prosíme nedávejte nám žádné sladkosti nebo jiné potraviny. Máte-li tedy nějaké dárky, přineste je prosím s sebou. Děkujeme!

THE EATS TEAM IS LOOKING FORWARD TO SEEING YOU! 6.9.2017
 

TOPlist

aktualizováno: 22.10.2017 10:56:37