Aktuálně

Happy New Year 2020!

 

From the LEAP Team

 


Milí rodiče,
 
již známe jednotlivé skupiny v rámci ročníku, které se v měsíci listopadu umístily na 1. a 2. místě a získávají ocenění Star Class Winners Award. A kdo se tedy stal vítězem a kdo se umístil na 2. místě? Podívejte se níže na fotografii. Všem blahořejeme! Jen tak dál!
 
 
     
 
Milí rodiče,
 
v tomto školním roce budeme každý měsíc oceňovat nejen nejlepší žáky v rámci jednotlivých skupin (Student of the Month Award), ale také nejlepší skupiny v rámci celého ročníku (Star Class Winners Award). Které skupiny se staly našimi prvními vítězi za měsíc říjen a které se umístily na druhé místě, se můžete podívat na fotografii. Doufáme, že tato ocenění žáky povzbudí a budou je motivovat do další práce.
 
 

Vánoce se blíží! Knížky z nakladatelství Usborne mohou být pěkným dárkem pro děti! 

Vážení rodiče,

ve spolupráci s nakladatelstvím Usborne bychom Vám rádi před Vánocemi nabídli možnost zakoupit anglické knihy pro Vaše děti. Je to velice jednoduché - prohlédněte si Usborne katalog zde a svou objednávku v podobě odkazů na knížky zašlete zástupci nakladatelství, paní Lucii Tomkové, na email: sunriselanguageagency@gmail.com. Je velice důležité, abyste do předmětu emailu uvedli jméno a příjmení žáka a ZŠ Jarov. Z tohoto emailu Vám poté přijde potvrzení objednávky a podklady k platbě. V příloze Vám zasílám ceník knih, který převádí cenu v librách na české koruny. Své objednávky, prosím, zasílejte nejpozději do 20. listopadu 2019. Knihy by měly být doručeny do naší školy kolem 3. prosince. Přibližně v této době Vás budeme kontaktovat s informacemi, jak si knihy vyzvednout.

Objednávkou anglických knih přispíváte zároveň k rozšíření naší LEAP knihovny v ZŠ Jarov, protože při objednání určitého množství knih pro Vaše děti obdržíme i my (LEAP) nějaké knihy zdarma.

Děkuji Vám a přeji pěkný den,

Deanna Barešová
ředitelka programu
LEAP After-School English ZŠ Jarov

Měsíc září nám rychle uběhl a myslíme si, že se všem start do nového školního roku pěkně vydařil. 

Děti měly možnost poznat své vyučující (v případě, že je neznaly), dále se seznámily s pravidly, která budeme při výuce dodržovat, a s učebnicemi. Také si každá skupinka vytvořila vlastní plakát, který je vyvěšen na chodbě vedle naší LEAP učebny. Pokud budete mít zájem, můžete si plakáty během třídních schůzek ZŠ Jarov prohlédnout.

Některé děti se již i zaregistrovaly se svou učebnicí na doplňující materiály na procvičování doma (pomocí stíracího kódu), za což je velmi chválíme.

Otevřeli jsme také naši LEAP knihovnu a máme radost, že je spousta knížek již vypůjčených.

Prosíme všechny rodiče, aby nezapomněli kontrolovat stránky skupiny svého dítěte. Zde se dozvíte, co jsme v hodině dělali, jaký je domácí úkol, najdete zde odkazy na písničky a další aktivity, které používáme ze zdrojů on-line. Také prosíme, abyste v případě nemoci předem omlouvali své dítě jeho vyučujícím. Emailové kontakty najdete na stránce skupiny, kterou dítě navštěvuje. Děkujeme Vám!

Back to School

 

Vítejte v novém školním roce 2019-2020 v programu LEAP After-School English ZŠ Jarov! Výuka začne pro 3., 4. a 5. třídy v pondělí 16. září, a pro 1. a 2. třídy v úterý 17. září.

Rádi bychom srdečně pozvali všechny žáky a jejich rodiče na úvodní setkání nazvané “Zpátky do školy.” Zde se žáci dozví jméno skupiny, kterou budou v tomto školním roce navštěvovat, a také obdrží své učebnice. Přijďte a seznamte se s vyučujícími a zeptejte se na cokoliv ohledně programu.

 

Kdy: ve čtvrtek 12. září  od 15:00 do 16:30. Přijďte kdykoli se vám to hodí a můžete zůstat jak dlouho budete chtít.

Kde: jídelna ZŠ Jarov

Těšíme se na vás!

THE LEAP TEAM IS LOOKING FORWARD TO SEEING YOU!
 


ANGLICKÉ KLUBY V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH při ZŠ Jarov

Všechny kluby jsou určeny pro děti 1. – 5. tříd různé jazykové úrovně.

Mohou je navštěvovat všichni žáci, tj. i ti, kteří nenavštěvují LEAP program.

Pro více informací o klubech klikněte zde. Máte-li o klub zájem, zašlete prosím email na dbaresova@gmail.com a to nejpozději do 13. září.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM CO NEJDŘÍVE, PROTOŽE MÁME OMEZENÝ POČET MÍST.

TOPlist

aktualizováno: 22.01.2020 13:25:14