5th grade 1

  Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Adéla Vaculíková

tel.: +420 774 624 500
email: adela.vaculikova@gmail.com

 

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Pouze sekce ‘self-study’ je aktivována. Se sekcemi 'join a class' nebo 'join a school' zatím nepracujeme.

 

 

ŘÍJEN

16.10.

Na úvod hodiny jsme si zopakovali téma Animals. V Student´s book jsme si vypracovali Unit 7 Moving and speaking a Unit 8 School subjects, a  to strany 18-21. Zahráli jsme si spoustu her jako například Back to the board.

Nová slovíčka/fráze: Geography/History/Biology/Chemistry/Physics

Doporučená domácí příprava: SB str. 21/cv. F

 

9.10.

Dnes na začátku výuky jsme si zahráli hru na procvičení naší paměti. Dále jsme pokračovali v naší učebnici a probrali jsme Unit 5 s názvem About animals a Unit 6 My things, a to strany 14-17. Rovněž jsme si zopakovali používání spojek jako například and, so a because. Procvičili jsme si rovněž mluvený projev popisováním obrázku. Na závěr jsme si zahráli hru I spy with my little eye..

Doporučená domácí příprava: Student´s book strana 15/cv. C,D

 

2.10.

Dnes jsme si na počátku výuky zopakovali slovní zásobu týkající se předešlých dvou lekcí. V Student´s book jsme probrali Unit 3 Spots and Stripes a Unit 4 my friends andd my pets, a to strany 10-13. Zahráli jsme si hry jako Back to the board, Pictionary. Taktéž jsme měli poslechová cvičení a procvičili jsme si rovněž mluvený projev, kdy děti porovnávaly dva si podobné obrázky.

Doporučená domácí příprava: Student´s book strana 13/cv.D

 

ZÁŘÍ

25.9.

Dnes jsme probrali Units 1 s názvem Hello again a Unit 2 Wearing and carrying a to strany 6-9. Také jsme si zopakovali Question words, téma Oblečení a doplňky. Zahráli jsme si rovněž spoustu her jako například The Memory game, Look and remember, Back to the board,vypracovali jsme si i poslechová cvičení v naší Student´s book.

 

18.9.

Dnes jsme se hezky všichni uvítali, povídali jsme si na úvod o našich zážitcích z prázdninách. Ozdobili jsme si jmenovky a portfolia a zahráli rovněž spoustu zabávných her jako například The Chair game, Back to the board. Dále jsme si vypracovali pracovní list All about me a abychom my jako lektorky rozpoznaly, jak si žáci nejlépe novou látku osvojují rovněž pracovní list s názvem How do I learn best? Celkově jsme si dnes užili mnoho legrace a už dnes se těšíme na viděnou příště!

 

TOPlist

aktualizováno: 22.10.2017 10:56:37