5th grade 1 Drtinova

Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Zuzana Hanilcová

tel.: +420 732 519 221 
email: zuzanahanilcova@seznam.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2019-2020!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

 

ZÁŘÍ

18.9

V dnešní hodině jsme si nejdříve zahráli zábavné hry Snowball, kdy  jsme zjišťovali, jak jsme prožili prázdniny-procvičování minulého času (past tense). Ve dvojicích hrály děti stolní hru Dice Game, kdy zjišťovaly něco nového o svém kamarádovi a také vyplnily zábavný dotazník o sobě. Připomněli jsme si pravidla platná ve třídě Class Rules a všichni jsme podepsali "class poster", kde se zavazujeme, že budeme fungovat jako tým a spolupracovat, že se budeme navzájem k sobě chovat hezky. Děti dostaly portfolia, která si podepsaly a ozdobily. Děti také obdržely nové učebnice Fun for Flyers.

Domácí úkol: v nové učebnici najít a vypsat sedm věcí, které se budeme v průběhu školního roku učit.

TOPlist

aktualizováno: 20.09.2019 12:40:11