4th grade 2 Drtinova


Vyučující:

Jackie Smalley

tel.: WhatsApp +1 206 305 6824
email: jbsmalleyseattle@gmail.com


Asistent/ka:

Zuzana Hanilcová

tel.: +420 732 519 221 
email: zuzanahanilcova@seznam.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

ZÁŘÍ

22.9.

Na začátku hodiny jsme si povídali o tom, co máme rádi. Rozdíl mezi I like to/I love to.


Portfolio: popis oblíbeného zvířete.
BookworkUnit 1 Watch us! We are moving! 6/A poslechové cvičení. 6/B čtení s porozuměním. 6/B kvíz. Slovesa/Verbs: run, jump, skip, hop, walk, dance- děti dle pokynů demonstrují.
Unit 2 Animals, animals...8/A,B vocabulary: fly, jellyfish, kangaroo, jellyfish, donkey, dolphin, lizard, tail, teeth. 9/E poslechové cvičení.

Homework: 7/E, datum odevzdání 29.9.

 

15.9.

  • Dnes jsme se seznámili s novou paní učitelkou - Miss Jackie. Dozvěděli jsme, z jaké země, státu a města pochází a také něco málo o její rodině.- hravá forma kvízu. Také jsme se navzájem představili.
  • Děti dostaly portfolia z minulého školního roku, někteří si založily nová. Podle pokynu děti do portfolia kreslily.
  • V druhé části hodiny jsme si připomněli pravidla třídy-rules. Vysvětlili jsme si, proč je důležité je dodržovat. Nakonec jsme vše stvrdili podpisem-class certificate. Dále jsme se seznámili se systémem hvězdiček, které děti sbíraji za odměnu.
  • Děti si dnes domů odnesly nové knihy, které budou nosit do hodin angličtiny LEAP
TOPlist

aktualizováno: 23.09.2020 21:56:46