4th grade

  Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Adéla Vaculíková

tel.: +420 774 624 500
email: adela.vaculikova@gmail.com

 

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Pouze sekce ‘self-study’ je aktivována. Se sekcemi 'join a class' nebo 'join a school' zatím nepracujeme.

 

 

ŘÍJEN

18.10.

Dnes jsme se naučili novou slovní zásobu týkající se tématu počasí. V Student´s book jsme si vypracovali Unit 7 What´s the weather like? a Unit 8 The hottest and coldest places, a to strany 18-20. Navzájem jsme si sdělili, jaké je naše oblíbené počasí.

Nová slovíčka/fráze: cloudy/snowing/rainy/wet/dry/moon/bat/coat/windy

Doporučená domácí příprava: Student´s book strana 21/cv. E

 

11.10.

Na začátku hodiny jsme si zopakovali slovní zásobu týkající se předešlého tématu popisující vzhled člověka, a to: Unit 4 You look great!Dále jsme pokračovali v naší učebnici Unit 5 The woman in the red dress a Unit 6 My neck/my shoulders a probrali strany 14-17. Také jsme si osvěžili znovu slovní zásobu týkající se tématu Animals.

Doporučená domácí příprava: Student´s book p.15/cv. G

 

4.10.

Dnes jsme si na začátku výuky zahráli hru na procvičení naší paměti a na osvěžení přítomného času průběhového. Dále jsme si znovu zopakovali slovní zásobu týkající se tématu Animals. V Student´s book jsme probrali Unit 3 Fun At the farm a Unit 4 Your hair looks great!, a to strany 10-13.

Doporučená domácí příprava: one word search worksheet za 1 hvězdičku plus SB p.13/ex. D za 1 hvězdičku.

 

ZÁŘÍ

27.9.

Dnes jsme si na začátku hodiny napsali do svého portfolia činnosti, kterým se rádi věnujeme ve volném čase a naopak akitivity, které moc v oblibě nemáme. V Student´s book jsme probrali Unit 1 s názvem Watch us we´re moving a Unit 2 s názvem Animals, animals, a to strany 6-9.  Zahráli jsme si rovněž spoustu her a procvičili jsme si i některé gramatické tvary online.

Nová slovíčka/fráze: a puppy/kitten/jellyfish/penquin/whale/fly/snail/polar bear

Doporučená domácí příprava: Student´s book strana 7/cv.E

20.9.

Dnes jsme zahájili nový školní rok v LEAP. Hodinu jsme měli plnou "startovacích" aktivit. Seznámili jsme se s novými dětmi ve skupině, vyrobili jsme si jmenovky, založili portfolia, do kterých budou děti každou hodinu psát, povídali jsme si o tom, co má kdo rád, vyrobili jsme poster naší skupiny, kam se každý podepsal a slíbil, že se bude snažit dodržovat pravidla ve třídě (rules), které jsme si společně také probrali. Rovněž jsme si vypracovali pracovní list All about me.

 

TOPlist

aktualizováno: 22.10.2017 10:56:37