3rd grade 2 Drtinova


Vyučující:

Jackie Smalley

tel.: WhatsApp +1 206 305 6824
email: jbsmalleyseattle@gmail.com


Asistent/ka:

Andrea Krumplová

phone:  +420 603 220 030 
email:  andrea@krumpl.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

 

ZÁŘÍ

23.9.

1. Hello, how are you? How old are you?

2. Phonics song - děti si zopakovaly písničku z minulého roku (nové děti se s ní seznámily), děti ukazovaly věci, kterí začínají na zadané písmenko

3. Portfolio - diktát písmenek

4. Učebnice/Textbook - 6/C, 7/E

5. Zacvičili jsme si u písničky Count to 20 and Workout

6. Textbook 8/A,B, 9/D - poslech/listening

7. Zahráli jsme si hru "hangman"

 

Domácí úkol: str. 8/C

 

16.9.

1. Introductions - navzájem jsme se seznámili. Děti se dozvěděly odkud pochází Miss Jackie, našly na mapě stát, prohlédly si fotografie z města Seattle. 

2. Děti dostaly portfolia z minulého školního roku, někteří si založily nová. 

3. Class rules - připomněli jsme si pravidla platná ve třídě.  Povídali jsme si o tom, že ve třídě nechceme "bullying" (šikanu) . Nakonec jsme vše stvrdili podpisem team certificate. Dále jsme se seznámili se systémem hvězdiček, které děti sbíraji za odměnu.

4. Textbooks (učebnice) - Děti si dnes domů odnesly nové knihy, které budou nosit do hodin angličtiny LEAP. S knížkami se formou hry trochu seznámily. 

5. Stars - připomněli jsme si náš systém hvězdiček, které děti v hodinách sbírají za odměnu

6. Library - děti, které jsou nové, jsme seznámili s možností půjčování knih z  naší anglické knihovničky

 

TOPlist

aktualizováno: 25.09.2020 23:22:17