3rd grade 1

  Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Adéla Vaculíková

tel.: +420 774 624 500
email: adela.vaculikova@gmail.com

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Pouze sekce ‘self-study’ je aktivována. Se sekcemi 'join a class' nebo 'join a school' zatím nepracujeme.

 

 

 

ŘÍJEN

10.10.

Dnes jsme si na začátku hodiny zopakovali barvy a otázky typu What´s your favourite colour for shoes? What´s your favourite colour of ice cream? etc. Dále jsme pokračovali v naší Student´s book, a to Unit 5 Answering questions a Unit 6 Animals and aliens strany 14-16. Vysvětlili jsme si pojmy  jako například word, cross, tick, letter, sentence a jejich význam. Zahráli jsme si rovněž spoustu zábavných her jako například Pictionary, Back-to-the board a i hry online.

Doporučená domácí příprava: Fun for home booklet strana 4/ex. 1

3.10.

Dnes jsme si zopakovali spelování číslovek 1-20 a barev. Dále jsme pokračövali s Unit 3 s názvem What´s your name? a Unit 4 Red, blue and yellow, a to strany 10-13. Procvičili jsme si mluvený projev užití frází typu What´s your teacher´s name? What´s your mum´s name? What´s your favourite name? Vypracovali jsme si projekt Barvy.

Doporučená domácí příprava: Fun home booklet strana 8-9 za dvě hvězdičky!!!!

ZÁŘÍ

26.9.

Dnes jsme si procvičili spelování, pořádek slov ve větě, abecedu, číslovky 1-20. Probrali jsme Unit 1-2, a to strany 6-8. Zahráli jsme si hry jako například The Pictionary, Describing the picture game. Vypracovali jsme si pracovní list The Numbers.

Doporučená domácí příprava: dokonči pracovní list The Numbers

19.9.

Dnes jsme zahájili nový školní rok v LEAP. Hodinu jsme měli plnou "startovacích" aktivit. Seznámili jsme se s novými dětmi ve skupině, vyrobili jsme si jmenovky, založili portfolia, do kterých budou děti každou hodinu psát, povídali jsme si o tom, co má kdo rád, vyrobili jsme poster naší skupiny, kam se každý podepsal a slíbil, že se bude snažit dodržovat pravidla ve třídě (rules), které jsme si společně také probrali. 

 
TOPlist

aktualizováno: 19.10.2017 12:25:21