3rd grade 1 Drtinova


Vyučující:

Jackie Smalley

tel.: WhatsApp +1 206 305 6824
email: jbsmalleyseattle@gmail.com

Asistent/ka:

Zuzana Hanilcová

tel.: +420 732 519 221 
email: zuzanahanilcova@seznam.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

 

ZÁŘÍ

21.9.

V dnešní hodině jsme procvičovali abecedu (letters of alphabet) a zopakovali jsme si psaní čísel do 20. Poslech písničky A is for apple Count to twenty and Workout.


Portfolio: spelling krátkých slov (dog, cat, hat, ball...)
Bookwork: Unit 1: What’s your name? My name is_____. Děti pracují ve dvojicích. 6/B poslechové cvičení, abeceda. 6/C draw a line A-Z. Také jsme si procvičili názvy zvířat a jejich psaní 7/E. Unit 2: 8/A u tabule doplňujeme správná čísla. 9/D poslechové cvičení.
Homework: 8/B, C. Datum odevzdání 5.10.

14.9.

  • Dnes jsme se seznámili s novou paní učitelkou - Miss Jackie. Dozvěděli jsme, z jaké země, státu a města pochází a také něco málo o její rodině - hravá forma kvízu. Také jsme se navzájem představili.
  • Děti dostaly portfolia z minulého školního roku, někteří si založily nová. Podle pokynu děti do portfolia kreslily.
  • V druhé části hodiny jsme si připomněli pravidla třídy-rules. Vysvětlili jsme si, proč je důležité je dodržovat. Nakonec jsme vše stvrdili podpisem-class certificate. Dále jsme se seznámili se systémem hvězdiček, které děti sbíraji za odměnu.
  • Děti si dnes domů odnesly nové knihy, které budou nosit do hodin angličtiny LEAP

 

TOPlist

aktualizováno: 23.09.2020 21:56:46