2nd grade 3 Drtinova

Vyučující:

Jackie Smalley

tel.: WhatsApp +1 206 305 6824
email: jbsmalleyseattle@gmail.com

Asistent/ka:

Andrea Krumplová

phone:  +420 603 220 030 
email:  andrea@krumpl.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020-2021!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

 

ZÁŘÍ

17.9.

1. Introductions - navzájem jsme se představili: Hello, my name is Tony. What`s your name?

2. Miss Jackie seznámila děti formou obrazové prezentace se zemí a městem, ze kterého pochází.

2. Class rules - děti si zopakovaly pravidla ve třídě - LISTEN / RAISE YOUR HAND / BRING YOUR BOOKS / SPEAK ENGLISH / BE KIND

3. Povídali jsme si o tom, že se k sobě chováme ve třídě hezky a u nás není místo pro šikanu - BULLYING - podepsali jsme všichni "class poster" - WE ARE A TEAM!

4. Děti dostaly učebnice, se kterými se v rychlosti seznámily.

5. Portfolia - každý nakreslil a napsal "a cat"

6. Zazpívali jsme si a zatančili na písničku Hello / Move, Move /One Little Finger.

7. Vysvětlili jsme si systém hvězdiček - děti dostávají v hodinách za odměnu hvězdičky - STARS (když přinesou učebnice, domácí úkol, chovají se hezky apod.).

8. Děti vybarvovaly pracovní list - čtení názvu barev, pojmenovávání vybarvených předmětů.

TOPlist

aktualizováno: 23.09.2020 00:11:02