2nd grade 2

 

Vyučující:

Hannah Straavaldson

tel.: +420 777 432 515
email: hmstraavaldson@hotmail.com

Asistent/ka:

Adéla Vaculíková

tel.: +420 774 624 500
email: adela.vaculikova@gmail.com

 

 

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Pouze sekce ‘self-study’ je aktivována. Se sekcemi 'join a class' nebo 'join a school' zatím nepracujeme.

 

ŘÍJEN

16.10.

Dnes jsme si zopakovali názvy školních pomůcek a rovněž na začátku výuky procvičili fráze typu How are you? I´m fine, thanks. Dále jsme si osvěžili předložky jako například on/in/, zazpívali jsme si písničky, zahráli spoustu her na zopakování předešlé slovní zásoby. V Pupil´s book jsme si vypracovali strany 13, 15 a pracovali jsme s textem.

Doporučená domácí příprava: Activity book strana 13/cv.7

 

 

 

09.10.

Dnes jsme si zopakovali číslovky 1-10 a základní barvy. V Pupil´s book jsme si vypracovali Unit2 Back to school , a to strany 10-11. Naučili jsme se pojmenovávat školní pomůcky a zahráli hry jako například Find the colour, Pictionary.

Doporučená domácí příprava: Dokonči Project My perfect classroom

 

 

02.10.

Na začátku výuky jsme si zopakovali výrazy He is…She is…How old…? What is your name? .Dále jsme se soustředili na hláskování číslovek 1-10. Zahráli jsme si spoustu her na procvičení barev a rovněž číslovek. V Activity book jsme probrali strany 8-9. Zahráli jsme písničky a protáhli i trošku naše těla při naši oblíbené hře Simon says.

Doporučená domácí příprava: Activity book strana 5/cv. 4

 

 

 

ZÁŘÍ

25.9.

18.9.

Dnes jsme se s dětmi hezky uvítali,zahráli super zábávnou hru s našimi jmény, ozdobili jsme si jmenovky a portfolia. Povídali jsme si o tom, jaké máme ve třídě pravidla a naopak jaké na nás můžou čekat odměny. Také jsme si zahráli a zazpívali naši oblíbenou písničku The Alphabet song, a tím již zopakovali abecedu. Na závěr jsme si rovněž užili spoustu legrace u hry s názvem The Miming gameUž teď se těšímě na viděnou příště!:-)

 
TOPlist

aktualizováno: 22.10.2017 10:56:37