2nd grade 1

Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Andrea Krumplová

tel.: +420 603 220 030
email: andrea@krumpl.cz

 

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2018-2019!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné.

 

 

ZÁŘÍ

20. 9.

Na úvod jsme se všichni navzájem představili, uvítali nového žáčka ve skupině (děti vždy říkaly své jméno a věc, která začíná na stejné písmeno jako jméno). Hráli jsme hru - What is better? Děti se poslouchaly, ze kterých dvou věcí si vybrat a odpovídaly (I like a cake or ice cream/pizza or apples/hot or cold....).

Seznámili jsme se s našimi učebnicemi, představili jsme si úkoly, které si děti budou každou hodinu losovat (job cards). Zopakovali jsme si pravidla platná ve třídě a podepsali "team poster", který svtrzuje, že na sebe budou děti hodné a budou spolupracovat.

Děti dostaly sešity na práci v hodině (portfolia), která si podepsaly a vyzdobily dle své představy. Začaly pracovat na pracovním listu "About me".

Domácí úkol: dodělat stránku "About me"

 

 

TOPlist

aktualizováno: 21.09.2018 19:01:21