1st grade 2

 

  Vyučující:

Hannah Straavaldson

tel.: +420 777 432 515
email: hmstraavaldson@hotmail.com

  Asistent/ka:

Adéla Vaculíková

tel.: +420 774 624 500
email: adela.vaculikova@gmail.com

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Pouze sekce ‘self-study’ je aktivována. Se sekcemi 'join a class' nebo 'join a school' zatím nepracujeme.

 

 

 

ŘÍJEN

19.10.

Dnes jsme si znovu procvičovali vazbu typu How are you? I´m fine, thank you. Zopakovali jsme si písmena a Aa, Bb, Cc, Dd, Ee a naučili dně nová písmena, a to Ff a Gg. V Pupil´s book jsme si povyprávěli příběh na straně 15 a vystřihli a vykreslili jsme si postavičky z naší učebnice z pracovního listu. Na závěr výuky jsme si zahráli hru Monty says.

 

 

12.10.

Dnes jsme si na začátku výuky zopakovali písmena Aa, Bb a zároveň se naučili nová jako například Cc, Dd,Ee. Naučili jsme se rovněž nová slovíčka ze školního prostředí,a to: eraser, book, pencil, pen, table, chair. Užili jsme si spoustu legrace hraním her na osvěžení doposud naučené slovní zásoby.

Nová slovíčka/fráze: book/eraser/table/chair/pen/pencil

 

05.10

Dnes jsme si zopakovali barvy, číslovky 1-10. Dále jsme se naučili písmena Aa,Bb. V Activity book jsme probrali strany 4, 7 a zároveň jsme si procvičili poslech. Děti si rovněž užily spousty legrace při hraní her jako například The Colour hunt, The Whispering game.

ZÁŘÍ

21.09

Naši první hodinu jsme zahájili vzájemným představováním ("Hello. I'm ...) a zahráli jsme si zábavnou hru, při které se každý představil a ke svému jménu vymyslel nějaký pohyb.

Poté jsme si povídali o tom, jak se budeme při hodinách chovat a také jsme si ukázali "Starchart" - tabulku, do které budeme zapisovat hvězdičky za dobré chování a práci, za které pak obdrží děti odměnu.

Děti si pak vyzdobily záložky do učebnic a vyrobily jmenovky na lavice.

S pomocí interaktivní tabule jsme si zazpívali písničku o písmenech abecedy The Phonics Song, která se dětem moc líbila. Můžete si ji doma společně zazpívat a procvičit.

Moc se těšíme naviděnou příště!! 

 

TOPlist

aktualizováno: 22.10.2017 10:56:37