1st grade 1

  Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Andrea Krumplová

tel.: +420 603 220 030
email: andrea@krumpl.cz

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2017-2018!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou psát při hodinách, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System. Pozor - týká se pouze učebnic, které používají žáci prvních až pátých tříd. Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Pouze sekce ‘self-study’ je aktivována. Se sekcemi 'join a class' nebo 'join a school' zatím nepracujeme.

 

 

​ŘÍJEN

​5.10.

​- the alphabet -představili jsme si písmenka A, B - malá a velká, jmenovali jsme předměty, které začínají těmito písmeny. Děti si založily svou abecední knížku, kam si písmena píší a malují věci, které jimi začínají

- čísla 1 - 10 - formou her a soutěží, poslechu děti rozpoznávaly a psaly jednotlivá čísla

- práce s učebnicí; Activity Book str. 5, 7.

- opakovali jsme si jednotlivé postavy, které nás provázejí naší učebnicí (Activity Book str. 4)

Domácí aktivita: pracovní list

ZÁŘÍ

21.9.

Dnes jsme přivítali naše nové prvňáčky. Hodinu jsme měli plnou "startovacích" aktivit. Navzájem jsme se představili (Hello, my name is.), děti si vyrobily své jmenovky. Dále jsme si vyjmenovali pravidla platná v naší třídě (5 rules: 1. Listen; 2. Raise your hand; 3. Bring your books; 4. Speak English 5. Be nice). Vyrobili jsme si poster naší skupiny, kam se každý podepsal. Děti se dozvěděly, že budou dostávat za každou dvouhodinovou výuku 4 hvězdičky jako odměnu a po šesti týdnech se vždy budou rozdávat podle počtu hvězdiček odměny. Děti si také vyrobily záložky do svých knížek, které si ponechávají ve škole (Pupil’s Book). S sebou do hodiny budou nosit Activity Book. Na závěr jsme si zahráli hru „snatch“.

 

TOPlist

aktualizováno: 19.10.2017 12:25:21