1st grade 1

Vyučující:

Adrienne Eberhart

tel.: +420 774 988 632
email: adrienne.eberhart@gmail.com

Asistent/ka:

Adéla Vaculíková

tel.: +420 774 624 500
email: adela.vaculikova@gmail.com

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2018-2019!Na této webové stránce se dočtete, co děti na hodinách angličtiny dělaly, co by si mohly doma procvičovat, co si mají nastudovat na testy, které budou případně psát, a také se zde dozvíte i další důležité informace týkající se výuky. Proto Vás prosíme, abyste si tyto stránky pravidelně prohlíželi. Budete-li mít nějaké další dotazy, můžete nám kdykoli zavolat nebo poslat email.

Zde jsou uvedeny instrukce pro registraci do systému Cambridge Learning Management System, které mají děti také vložené v učebnici.  Kód k aktivaci najdete uvnitř učebnice Student's Book. Jedná se o materiály doplňující učebnici pro účel domácího procvičování a jsou dobrovolné. 

 

 

ZÁŘÍ

19.9.

Dnes jsme se s dětmi přivítali v novém školním roce a navzájem jsme se představili. Zahráli jsme si hru s názvem the Name game a zároveň si procvičili i naši pamětˇ. Naučili jsme se používat fráze I like../ I don´t like….a zahráli jsme si hru na procvičení tohoto jevu.  Prošli jsme si pravidla platná v naší tříde jako například Listen, Come prepared, Be kind, Raise your hands..Podepsali jsme si společný poster We are a team.

Také jsme si ozdobili svá portfolia, vysvětli jsme si jejich význam..Prošli jsme si naše nové učebnice a připomněli jsme si, že je důležité si je vždy spolu s penálem přinést.

 

TOPlist

aktualizováno: 21.09.2018 19:01:21